Artemisbet Yatırım Bonusu

Artemisbet Yatırım bonusu, Yatırım ön ödeme sistemi Cepbank, PTT havale, Jeton, Paykwik, Ecopayz, Astropay, Paykasa, Payzwin ile yapılan yatırımlar karşılığında verilen bir bonus çeşididir. Bonusun alınmasında, para çekim işleminden sonraki talepler ve hesaplar arası transferler dikkate alınmamaktadır.

Artemisbet Yatırım bonusu, haftanın her günü geçerli olan bir bonus çeşididir. Yapılan tüm yatırımlara %10 oranında verilmekte olup,  gün içerisinde bir Artemisbet üyesinin alabileceği Yatırım bonusunun maksimum limiti, 500 Türk lirasıdır.

Bonusun alınabilmesi için, yatırım işlemi gerçekleştikten hemen sonra, canlı desteğe bağlanılması gerekmektedir. Bu süre en fazla 24 saat olarak belirlenmiştir. 36 saatlik süreç geçirilir ise, talepte bulunulsa dahi, Yatırım bonusu hesaplara eklenmemektedir.

Bonus çekilmek istendiğinde, çevrim işlemine tabi tutulmak zorundadır.  Bonusun çevrim şartı ise, minimum 1.50 oranında 10 kez çevrim işleminin yapılmasıdır. Kombine kupon tercih edilecek ise, bu tip kuponların toplam oranının, 2,00 olması yeterli görülmektedir.

Artemisbet üyeleri, Artemisbet %20 Yatırım bonusu almışlar ise, diğer bonuslardan faydalanma hakkını kaybetmektedir. Yatırım işlemi yapılmış ve Yatırım bonus talep edildikten sonra ikinci defa yatırım işlemi yapılmış ise, aradan 24 saat geçmediği için yapılan ikinci yatırıma Artemisbet Yatırım bonusu verilmemektedir.

Site yönetimi, diğer tüm bonuslarda olduğun gibi bu bonusta da şart ve kuralları değiştirme, bonusu geri çekme ya da iptal etme hakkına sahiptir. Ayrıca Artemisbet yönetimi, haksız kullanım tespit ettiği takdirde, bu tip davranışta bulunan üyelere, Yatırım bonusu vermeme hakkına da sahiptir.